Home
platební karty
platební karty

Chystáte se s rodinou na dovolenou do zahraničí? Nemůžete se dočkat, až si konečně odpočinete? Užijte si dovolenou naplno a vychutnejte si krásné dny volna plnými doušky. Pokud si v Raiffeisenbank sjednáte cestovní pojištění k Vaší platební kartě, můžete být celou dovolenou v klidu a bez starostí.

Jaká rizika budete mít pojištěna?

Pojištění léčebných výloh, zavazadel, úrazu a asistenčních služeb zahrnujících: zprostředkování právní a finanční pomoci pojištěného, náklady na vyslání opatrovníka a další. K dispozici je Vám bezplatná nonstop telefonní linka. Automaticky jsou pojištěny i některé rekreační sporty. Pojištění se vztahuje nejen na držitele platební karty, ale také na spolucestující rodinu bez omezení počtu osob. Za 50 Kč měsíčně je tak pojištěna celá rodina a výše limitů pojistného plnění je stejná pro všechny spolucestující osoby.

Cestovní pojištění si můžete sjednat osobně na kterékoliv pobočce Raiffeisenbank, telefonicky na bezplatné lince 800 900 900 nebo online přes své Internetové bankovnictví (eKonto) v menu Platební karty/Nastavení PK/Pojištění PK.

Sjednané pojištění platí automaticky po celou dobu platnosti platební karty, nebylo-li požadováno jeho zrušení. Pojištění není nutné před cestou aktivovat.

26th Čvc 2012
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.