Home
platební karty
platební karty

Kreditní karta je rychlým a snadným způsobem, jak zaplatit nákup v obchodě, ale i na internetu. Bezkontaktní platby, které probíhají při použití kreditní karty, se stali více a více populární s příchodem a rozvojem internetu. A jelikož už nejspíš každý má u své banky založený účet a tím pádem i kreditku, mohlo by Vás zajímat, kde a jak získat aktuální informace o své kartě. Čtěte dál a vše se dozvíte.

Jak poznat kreditní kartu?

Nejprve si řekněme, kde nalezneme alespoň základní informace o stavu kreditní karty. Ty méně důležité (pro nás však v tuto chvíli ty klíčové) informace bývají zpravidla vyryty na přední straně. Zde naleznete jak datum vystavení, tak datum, do kterého je kreditka stále platná. Ta mívá platnost okolo tří roků, pak je nutné zajít do bankovní instituce a nechat si ji vyměnit.

Pro nové klienty bank je možnost výběru motivu kreditní karty z aktuální nabídky od největších dodavatelů kreditních karet, kterými jsou MasterCard a Visa. Ty nabízí jak klasické motivy kreditních karet, po kterých sáhnou spíše dospělí, tak speciální, kdy si budete moci vybrat z motivů, běžně se jedná o různorodé obrázky aut, nebo o rozličné obrázky z filmových hitů a seriálů. Informace o nabídkách lze nalézt na stránkách výrobce (Visa, MasterCard…).

Aktuální informace o kreditních kartách

Pokud ale hledáte pravidelnou porci informací od aktualit, až po recenze kreditních karet od mnoha známých českých (v mnohých případech i světových) bank, neváhejte a navštivte web http://financnilisty.cz/kreditni-karty/. Mimo jiné zde naleznete i zajímavé tipy na to, jak nakupovat s kreditní kartou, ale i návod, jak vybrat kreditku, nebo dokonce článek o tom, co to kreditní karta vlastně je!

2nd Úno 2014
Tags:
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.