Home
platební karty
platební karty

E-maily od společnosti Skrill (Moneybookers) vás vždy budou oslovovat jménem a příjmením. Jestliže e-mail neobsahuje vaše jméno a příjmení, není odeslán společností Skrill (Moneybookers). Podvodné („spoof“/„phishing“) e-maily obvykle používají obecné oslovení, například „Vážený uživateli Moneybookers“ nebo „Vážení Skrill (Moneybookers)“.

Chraňte své heslo

Skrill (Moneybookers) a jeho zástupci NIKDY od Vás nebudou žádat odhalit Vaše heslo. V této politice se výjimky nepřipouští. Jestli se Vás někdo zeptá na heslo telefonem nebo emailem, nebo přes webové strány jiné než moneybookers.com, odmítněte a okamžitě to oznamte na security@moneybookers.com.

Vstupujte do svého účtu tak, že použijete POUZE spojení k přihlášení do systému na úvodní stránce Skrill (Moneybookers)

Prosím uvědomte si, že Skrill (Moneybookers) a jeho zástupci Vám NIKDY nepošlou email se žádostí dát jim Vaše detaily o registraci nebo abyste kliknuli na svůj hyperlink a vstoupili do Vašeho účtu. Okamžitě oznamte jakýkoliv incident na security@moneybookers.com.

Jak vybrat přihlašovací heslo

Ujistěte se, že je Vaše heslo delší než 8 znaků a obsahuje alespoň jednu číslici nebo zvláštní znak, např. „9“, „_“ nebo „%”. Heslo by také mělo být užíváno pouze pro přihlašování k účtu Moneybookers, a nemělo by být použito jinde. Při zadávání hesla mějte prosím na vědomí rozlišení malých a velkých písmen.

Aby emaily nepadaly do spam koše

Abyste zajistili, že e-maily od společnosti Skrill (Moneybookers) dorazí do vaší schránky, prosím přidejte adresu moneybookers@info.moneybookers.com do seznamu bezpečných adres vašeho e-mailu.

Pokud nemáte účet u Skrill / Moneybookers můžete si jej založit zde: MoneyBookers založit účet

1st Říj 2011
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.