Home
platební karty
platební karty

Už za několik málo dní spustíme nový web Skrill! Seznamte se se změnami, které na vás čekají…

Zbrusu nový design

V rámci svého rebrandingu jsme kompletně redesignovali také webové stránky Skrill. Kromě toho, že nyní vypadají lépe než kdy předtím, přináší zjednodušenou orientaci, takže vše potřebné najdete mnohem snadněji. Optimalizace zobrazení na mobilních zařízeních a tabletech je pak standardem.

Intuitivní sekce „Můj účet“

Díky nově pojaté sekci „Můj účet“ je nyní váš Skrill účet specifičtěji zaměřený a snadněji použitelný. Zobrazuje totiž všechny vaše údaje, aktivity a transakční historii mnohem jednodušeji a srozumitelněji. Všechny operace se Skrill tak nyní provedete efektivněji.

Nalezněte odpovědi na své otázky se Skrill Help

Chcete se nás na něco zeptat? S novou sekcí Skrill Help najdete všechny odpovědi a další potřebné informace mnohem snadněji – to vše na jednom místě.

Připravte se

A máme toho ještě mnohem víc! Ale proč byste si o tom měli jen číst, když to budete moci za pár dní rovnou otestovat? Jakmile web spustíme, dáme vám vědět. Budete tak jedni z prvních návštěvníků, kteří jej otestují – k přihlášení stačí použít váš stávající email a heslo.

Připravte se na zbrusu nový web Skrill a spolu s ním na vylepšení způsobu, jímž přijímáte i odesíláte peníze po celém světě.

Děkujeme vám, že jste si vybrali Skrill.

S pozdravem,

Skrill

22nd Kvě 2013
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.