Home
platební karty
platební karty

Jedna z nejprogresivnějších bank které sleduji – ukrajinská Privatbank, teď k parádičkám mezi svými nabídkami přidala další velmi zajímavou službu. Službu cílenou na běžného klienta, službu která využívá moderní technologie, je jednoduchá na použití, život nekomplikuje, ale naopak usnadňuje, je výdělečná pro banku a přitom užitečná snad opravdu pro každého.

Služba se jmenuje Fotokasa a spočívá v tom, že účet, složenku nebo fakturu, kterou chcete zaplatit, jednoduše vyfotíte svým mobilem. Banka takovouto fotku zpracuje jako platební příkaz, účet uhradí a o platbě vás informuje SMSkou. Orazítkované potvrzení vám zároveň zašle na email.

V mobilu musíte mít nainstalovanou aplikaci, která pracuje na telefonech s operačním systémem iOS (Apple) nebo Android. Aplikace je velmi jednoduchá na použití, kdy se vlastně obsluhuje pouze příkazy vyfotit a odeslat. Další podmínkou je platební karta Privatbank, kterou lze ziskat na kterékoliv pobočce během 15 minut a přístup k internetovému bankovnictví, který na webu www.privat24.ua zvládnete zřídit během 5 minut.

platební karty

3 komentáře to “Plaťte složenky a faktury tak, že je vyfotíte mobilem”

  1. Tom napsal:

    Ty jo, tak o tom se mi v mojí bance může jen zdát. Naše bankovnictví je na odpis. V kdejaké díře mají věci, které kdybych chtěl u přepážky, tak se mi vysmějí. Schválně se až příště půjdu do banky zeptám, zda něco takového nabízí nebo jestli to někdy nabízet budou. Myslím že u nás v buranově ani netuší, že něco takového je možné.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.