Home
platební karty
platební karty

Z Moneybookers se stává Skrill. Už nyní se můžete vůbec poprvé podívat na platby na jejich webu. Skrill je prezentován na stránkách Moneybookers, abychom Vám ukázali svou novou tvář. Nijak tím ovšem nenarušujeme způsob, jakým jste zvyklí pracovat se svým uživatelským účtem Moneybookers.

Loga Skrill a Moneybookers budete v příštích měsících vídat pospolu na všech nákupních webech, které navštěvujete. Tak je určitě nepřehlédněte.

V létě 2012 zcela přejdeme na Skrill, a značku Moneybookers tak opustíme.

Proč se měníme?

Protože s přechodem na Skrill dojde ke zjednodušení předchozího složitého procesu plateb online. Služba bude také lépe fungovat globálně. Na našich stránkách www.skrill.com se můžete lépe seznámit s příběhem Skrill.

A tady jsou další důvody, proč nás mít rád

Spolu s webem spustíme také své zbrusu nové stránky na Facebooku a Twitteru. Pokud se chcete seznámit s aktuálními novinkami nebo získat rady, jak nejlépe platit online, zamiřte sem! Na náš Facebook se dostanete snadno – stačí jít na www.facebook.com/skrillpayments, a kliknout na Líbí se mi!

Jako vyjádření svých díků budeme každý týden až do Vánoc rozdávat 100 euro.

Od dnešního dne tedy vítejte na Skrill, nástupci Moneybookers. Nemusíte dělat vůbec nic, Váš účet je stále plně funkční. Používejte Skrill (Moneybookers) tak, jak jste jej používali dosud, a vychutnejte si přitom náš nový vzhled!

Podělte se s námi o svůj názor nebo posílejte dotazy na ideas@skrill.com.

S přátelským pozdravem,

Skrill (Moneybookers)
————————
tisková zpráva

Pokud nemáte účet u Skrill / Moneybookers můžete si jej založit zde: MoneyBookers založit účet

30th Zář 2011
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.