Home
platební karty
platební karty

Debetní karty jsou v dnešní době považovány za zcela standardní součást běžného účtu, jelikož umožňují přístup k vlastním penězům nonstop prostřednictvím široké sítě bankomatů.

Řada klientů však kartou jen vybírá hotovost, i když její použití pro platby přímo u obchodníků je daleko výhodnější – platby jsou na rozdíl od výběrů z bankomatů zdarma, nemusíte mít u sebe hotovost a vystavovat se tak riziku jejího odcizení. Kartou dnes již zpravidla bez problémů zaplatíte i u menších obchodníků, i když nakupujete třeba jen za stokorunu.

Svůj drobný nákup můžete zaplatit debetní kartou v místní večerce (např. v síti prodejen Žabka a Tesco Expres), ve fastfoodu (např. v síti McDonald’s) nebo ve Vaší oblíbené restauraci. Vyzkoušejte, jak Vám běžné placení kartou může zjednodušit každodenní nákupy.

Pokud je pro Vás placení debetní kartou již samozřejmostí, zeptejte se svého bankovního poradce na možnost výhodné kreditní karty, která Vám přinese ještě více výhod a k tomu příjemné slevy u partnerů banky.

12th Čvn 2012
Tags:
platební karty

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

platební karty
 
platební karty
platební karty
In collaboration with Osobní bankrot.info.